Firemní akce

Zlaté Hory, Jeseníky – červen 2016

Setkání zaměstnanců bylo ve znamení 10-ti let založení společnosti HTK a.s., a i proto byl formát setkání tentokrát odlišný od minulých let. Čtvrteční program byl věnován teambuildingovým aktivitám připraveným externí společností. Dopoledne jednotlivá družstva na různých stanovištích řešila netradiční disciplíny a odpoledne byla na programu strategická hra, ve které se pro získání žetonů musely plnit různé úkoly. V podvečer jsme si zastříleli z luků na klasický terč i na makety zvířat umístěné v přírodě.

Po večeři pro nás bylo připraveno stylizované kasino, kde za speciální měnu získanou z dopolední soutěže a také za prodej směnky s nabídnutým darem bylo možné celý večer vyzkoušet různé hazardní hry. Ti úspěšnější mohli v závěru večera za vyhrané finance vydražit jednotlivé směnky a tím získat cenné dary od svých kolegů (večeři, návštěvu kulturní události, projížďku na lodi atd.)

Pátek byl již tradičně věnován turistice, cykloturistice či relaxu v hezkém prostředí Jeseníků.

akce - nahled akce - nahled akce - nahled akce - nahled akce - nahled akce - nahled akce - nahled akce - nahled akce - nahled akce - nahled akce - nahled akce - nahled akce - nahled akce - nahled akce - nahled

Kontakty

HTK a.s.
Pražská 293
500 04, Hradec Králové

IČ: 274 91 943
DIČ: CZ274 91 943

Tel.: +420 491 615 301
e-mail: info(@)htk-as.cz

www.htk-as.cz

mapa

Vybrané reference

reference 1

reference 2

zobrazit všechny reference